YAZARIN ULUSLARARASI YAYINLANMIŞ KİTAPLARI

 

Ayhan Özden'in yurt dışında yayınlanan kitapları İngilizce yazılmıştır. Kitapları Amerika'dan Amazon.com adresinden sipariş edebilir ya da E-Kitap olarak Kindle Aplikasyonunu yükleyerek okuyabilirsin.

Borçtan Kurtul Allah Aşkına!

ISBN-978-605-030-137-3

Milyonları borç derdinden kurtaran kitap!

Eğer "borçlardan bıktım artık" diyorsan bu kitabı mutlaka okumalısın!

Yurtdışında Uluslararası İşletme okumuş biri nasıl hayatının 19 senesini borçlu geçirdi?

 

Borçlarından kurtulma kararını yaşadığı hangi acı olayın sonunda verdi?

 

19 senede ödenebilecek borcunu nasıl 18 ayda bitirdi?

Amerika'nın en büyük yayıncılarından Amazon'da En Çok Satanlar listesine giren yazar Ayhan Özden borçtan kurtulma konusunda hiç bir yerde okumadığın sırları seninle paylaşıyor!

 

Akıcı ve çok samimi bir dili olan bu kitabı okurken adeta borçlarından kurtuluyor olduğunu hissedeceksin.

 

Borçlarından kurtulmaya hazırsan, bu kitabı hemen al ve bir nefeste okuyarak Borçtan Kurtul Allah Aşkına!

 

Borçsuz Yaşama Sanatı Kapak Yeni.png
Borçsuz Yaşama Sanatı

Selam Güzel İnsan

Borçtan Kurtul Allah Aşkına kitabımla onbinlerce kardeşimden teşekkürler ve dualar aldım sağolsunlar. Bu süreç içerisinde 15.000 e yakın kardeşimle bire bir görüşme fırsatım oldu. Bana sordukları soruları aslında ben de hayatımda yaşıyordum. İnsan belli teknikleri hayatına uygulayarak borçlarından kurtulabiliyordu. Peki böyle bir yaşamı devam ettirmek kolay mıydı?

Elbette ki yılların borçlu yaşama alışkanlıklarını değiştirmek ve yeni öğrendiğimiz alışkanlıkları yaşamımızın bir parçası haline getirmek o kadar da kolay değil. Ben de borçlarımdan kurtulduktan sonra tekrar borçlu olmamak için büyük mücadeleler içerisine girdim. Sonuçta insanın tüm mücadelesi aslında kendisiyle!

Bu süreçte zengin insanların sadece kendi aralarında paylaştıkları yeni sırları da keşfettim ve yaşamıma uygulamaya başladım. Bu şekilde yapmak zorundaydım çünkü ailemi bir daha borçlu bir hayatın acıları ile yüzleştirmek istemiyordum. Yeni öğrendiğim sırları hayatıma uyguladığımda borçsuz yaşamanın aslında ne kadar kolay olabileceğini fark ettim. İşin ilginç yanı, bu sırları yaşamlarımıza uygulamanın bir SANAT olduğunu fark ettim. Tüm bu öğrendiklerimi şimdi seninle yeni kitabım olan Borçsuz Yaşama sanatı’nda paylaşıyorum.

Bu kitapla birlikte Öğrenme Endeksi’nin kaç olduğunu, Yeni Zenginlik Tanımı’nı yaşamına nasıl adapte edeceğini, Para Kazanma Bilimi’ni ve bunun gibi bir çok farklı sırları yaşamına uygulayarak Borçsuz bir yaşam sürmenin mutluluğuna ulaşacaksın inşaallah.

Eğer hazırsan Borçsuz Yaşam Sürmenin tüm sırları şimdi seni bekliyor. Refah ve huzur seninle olsun güzel İNSAN.

Monster Filmmaking
"How to Make a Feature Film In 7 Easy Steps"

ISBN-13-978-1507625729

 

If you are looking for a technical book for film making, do not read this book.If you read Monster Filmmaking as a professional advice book you will be disappointed. Why? Because I am a filmmaker who has finished his first feature length film and I wish to share my experience during the process of my film.

 
With this book you will find the courage to start your feature length film project as a short film maker or as an enthusiast to film making. You will learn everything about the process of film making. From Creating a Film idea to Writing the Screenplay. Pre-production to Production. From Post Production, to marketing your film. And of course entering the Film Festivals. 

 

I hope you will enjoy my easy to read, inspirational book and I hope it will move you to make your first feature length movie.

The Untold Secrets of Social Media

ISBN-978-1517377564

In this research book I’ve wanted to inform the new social media consultants about the latest information about the trending marketing strategies in social media. 


As we all know, day after day social media technologies’ speed is compounding like a Ferrari on stereoids. Therefore we as social media consultants and marketing strategists have to keep up very quickly to the new trends and adapt ourselves. By knowing about the latest marketing strategies and new social media trends we all have the oppurtinity to foresee the future about social media and how it evolves.